Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

mikolaj_w_przedszkoluDo przedszkolaków z oddziału przedszkolnego przy SP nr 1 w Wieruszowie (budynek szkolny w Cieszęcinie) przybył, również Mikołaj. Radość dzieci była ogromna, a jak zobaczyły, że wysiada z ogromnego traktora i trzyma cały duży kosz prezentów. Zadowolenie siegneło zenitu. Szczęście opanowało całe przedszkole. Święy Mikołaj został zaproszony do babcinej kuchni, gdzie przycupną przy cieplutkim kaflowym piecu, wysłuchał części artystycznej, pogratulował dzieciom i obdarował ich prezentami. Wspaniała radosna atmosfera unosiła się do końca dnia. Dzieci podziękowały z całego serca Mikołajowi i poprosiły, aby nie zapomniał o nich i w przyszłym roku też nas odwiedził. Obiecały być grzeczne i z utęsknieniem czekać na niego.

Nina Okon-Wyder

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...