Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

konsultacjeOd grudnia 2020r. uczniowie klas 8 będą mogli wziąć udział w konsultacjach z nauczycielem w szkole. Spotkania będą odbywały się w grupach maksymalnie 5-osobowych , przy zachowaniu reżimów sanitarnych (maseczka obowiązkowa). Uczeń przy wejściu do szkoły dezynfekuje ręce i przynosi ze sobą niezbędne przybory szkolne. Celem konsultacji jest wyjaśnienie trudnych kwestii, usystematyzowanie materiału oraz umożliwienie uczniom poprawy oceny. Wolę wzięcia udziału w konsultacjach z konkretnym nauczycielem przedmiotu uczeń musi zgłosić nauczycielowi przez Platformę Teams lub telefonicznie 62 7841730. Konsultacje w szkole odbywają się według następującego harmonogramu:

Wykaz konsultacji

Konsultacje organizowane są po to, aby wszyscy uczniowie klasy 8 mieli możliwość powtórzenia i utrwalenia materiałów przed egzaminem ósmoklasisty.

 

 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...