Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

pożeganie emerytówAby wyświetlić film, kliknij na obrazek...

Galeria zdjęć

Dziś wszyscy chcemy wyrazić naszą wdzięczność nauczycielom, którzy kończą swoją pracę zawodową, którzy przez wiele lat swojej nauczycielskiej profesji zawsze służyli innym ludziom i szczytnym celom, dzięki którym wszyscy doznaliśmy prawdziwego dobra i szczerej akceptacji. Zakończenie pracy zawodowej jest szczególnym momentem w życiu, który skłania do refleksji i wspomnień. Dziękujemy Wam, nauczyciele, wychowawcy, przewodnicy, za uczucia, które z życzliwą siłą działania wiele w nas zmieniły. Przez te wszystkie lata pracy staliście się dla nas przykładem solidności, odpowiedzialności, cierpliwości, nauczycielami z powołania, wzorem do naśladowania. Z całego serca dziękujemy Wam za wszystko, co przez te lata pracy uczyniliście dla nas, naszych uczniów, naszej szkoły i naszego środowiska. Pamiętajcie, że emerytura to nie koniec - to początek nowego rozdziału życia, w którym wreszcie znajdziecie czas dla siebie, czas na realizację swoich marzeń. Miniony czas niech pozostanie dla Was powodem do satysfakcji i dumy. Życzymy Wam dni pełnych szczęścia, spokoju i spełnienia. Poczucia, że jesteście kimś specjalnym, wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Przyjmijcie od nas szczere i serdeczne "Dziękujemy!"

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 1 im Janusza Korczaka w Wieruszowie

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...