Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

pandemiaZakończenie roku szkolnego odbędzie się według ustalonego harmonogramu dostępnego tutaj. Na wyznaczoną godzinę przychodzą uczniowie poszczególnych klas, wychowawca, przedstawiciel Rady Rodziców oraz Dyrektor, wicedyrektor szkoły. Zostaną wręczone świadectwa oraz nagrody. W tym dniu obowiązują wszystkich zasady bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja rąk, zachowanie odpowiednich odległości).

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie informuje, że na zakończenie roku szkolnego z uczniem może przyjść tylko jeden rodzic czy opiekun.

Dnia 26 .06.2020r. o godz. 8.00 w parafii św. Stanisława zostanie odprawiona Msza św. z okazji zakończenia roku szkolnego.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...