Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

konkurs plastyczny 2019 1Dnia 14 listopada 2019r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Bohater z bajki, baśni i filmu”, zorganizowany przez SP nr 1 im. J. Korczaka w Wieruszowie. Konkurs adresowany był do wszystkich uczniów klas I-III i miał na celu rozbudzenie wśród uczestników ich twórczych pasji, jak i zainteresowania światem literatury, wzmacniając w ten sposób proces wychowania i kształcenia.
Prace, których autorami byli młodzi plastycy, zostały wykonane na wysokim poziomie, wyrażały ich pomysły i zaangażowanie. Każda z prac kryła w sobie swój niepowtarzalny urok. Wszystkie prace konkursowe zostały poddane wnikliwej ocenie, której dokonała komisja konkursowa złożona z nauczycieli i pracowników SP nr 1 w następującym składzie: K. Mania, A. Brylak, A. Kula, A. Danielewicz, P. Tujek, G. Pilarska oraz K. Wilk.
Owocem pracy komisji było wyłonienie następujących zwycięzców:
Laureaci:
I miejsce - Agata Woźniak IIa
II miejsce - Nadia Klimecka Ia
III miejsce - Maja Adamczyk IIIa

Wyróżnienia:
Wojciech Lemiesz Ia
Nikola Wróbel IIb
Weronika Migdał IIIb
Weronika Rybczak IIIc
Romana Ajtner IIIb
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

K. Mania, A. Brylak, A. Kula

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...