Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

mikołajkiTak brzmiały słowa jednej z piosenek, którą przedszkolaki z oddziału przedszkolnego w Cieszęcinie zaśpiewały wspaniałemu gościowi, który odwiedza wszystkie dzieci na całym świecie raz do roku.
Do nas w tym roku Święty Mikołaj przyjechał wozem strażackim. Za każdym razem radzi sobie wyśmienicie mimo braku śniegu. Przywiózł ze sobą prezenty i wiele radości. Przedszkolaki z niecierpliwością czekały na niego z nosami przyklejonymi do szyby. Do tego wyjątkowego dnia przygotowywały się wytrwale, pomagając w dekoracji i robiąc z zapałem prace plastyczne. Dla Mikołaja przygotowały piosenki oraz elfowe tańce. Dzieci również w podzięce za przybycie i prezenty podarowały naszemu gościowi podarki w formie rysunków oraz poprosiły, aby nie zapomniał o nas w przyszłym roku. Świętemu bardzo podobały się występy i z radością wręczał prezenty przedszkolakom, obiecał również, że na pewno przybędzie za rok.

Nina Okoń-Wyder

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...