Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

mobilne planetarium 2019 2W piątek uczniowie klasy III a i III b uczestniczyli w seansie edukacyjnym w mobilnym planetarium PLANETIA Radom. Dzięki pokazom, dzieci dowiedziały się i zobaczyły jak powstaje wszechświat, galaktyki, Układ Słoneczny. Pokaz dla grupy odbył się w specjalnej kopule o kształcie kuli, która dawała wrażenie przestrzeni kosmicznej. Uczniowie odbyli podróż przez Układ Słoneczny, przechadzali się po Marsie, Plutonie i Jowiszu. Mogli również poznać zjawiska związane z ruchem sfery niebieskiej, zmianą położenia planet i deszczem meteorytów. W jednej chwili uczniowie przenieśli się w zagadkowy świat kosmosu. Pokaz dostarczył wszystkim wiele niezapomnianych kosmicznych wrażeń.

M. Sokołowska, G. Kowalczyk

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...