Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

kraina elfów 2019 3Dnia 28 listopada uczniowie z klasy IIa wybrali się do Krainy Elfów w Borowiance . Podczas bajecznej podróży po Krainie Elfów dzieci spotkały się ze św. Mikołajem a nawet królem Julianem, który płatał figle Mikołajowi. Dzieci tańczyły podczas świątecznej mini dyskoteki w rytmach pastorałek a w tle sypał śnieżek. Pisały list do świętego Mikołaja oraz dekorowały świąteczny wianek, który otrzymały w prezencie wraz z gwizdkiem i elfią czapeczką. Na koniec pojechaliśmy w podróż bryczką do krainy danieli, które można było nakarmić marchewką. Wróciliśmy cali i pełni wrażeń do szkoły!

Wych. K.Mania

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...