Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

SyberiaAby wyświetlić film, kliknij na obrazek...

 W dniu 7 listopada 2019r. Klub Poszukiwaczy Zaginionych Pasji przeprowadził wywiad z Kacprem Oczarskim – ślusarzem z zawodu, naszym absolwentem, podróżnikiem i osobą niebojącą się wyzwań. Dowiedzieliśmy się o wspaniałych wyprawach na dalekie krańce Europy i Azji oraz porozmawialiśmy o najbliższych planach – podróży do Ameryki Południowej. Było to bardzo ciekawe i wartościowe spotkanie, za które dziękujemy panu Kacprowi.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć i relacji z rozmowy, którą przeprowadziły: Justyna Dymała, Maja Howis, Julita Skowrońska i Michalina Kos.

Pedagog szkolny M. Gasztych

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...