Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

dzien misia 2019 1Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia uczniowie klasy V d Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie odwiedzili najmłodsze dzieci z klasy I a. Urodziny Pluszowego Misia od lat obchodzone są wśród uczniów naszej szkoły. W ten sposób dzieci mogą okazać sympatię swoim pluszowym ulubieńcom – Misiom. Podczas urodzinowego spotkania pojawiły się zagadki, wiersze, piosenki, których bohaterem był Pluszowy Miś.
Proszę państwa, oto miś.
Miś jest bardzo grzeczny dziś,
Chętnie państwu łapę poda.
Nie chce podać? A to szkoda.
Uczennice klasy V d zatańczyły i zaśpiewały dla swoich młodszych koleżanek i kolegów. Był tort i życzenia. Sala, w której zorganizowano imprezę, została pięknie udekorowana balonami, rysunkami, a uczniowie klasy pierwszej bardzo dobrze się bawili.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...