Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

wycieczka przedborow 2019 3W miniony poniedziałek tj. 23 września 2019 r. w piękny słoneczny dzień klasa IIIc wraz z klasą IIa wybrały się do zjawiskowej leśniczówki w Przedborowie. Pan leśniczy przeprowadził z uczniami rozmowę na temat swojej pracy, oprowadził dzieci po lesie, pokazując leśne ciekawostki: prastare drzewo buk, które z biegiem lat zniszczało, ale nadal robi ogromne wrażenie. Leśne zwierzęta dziki, ptaki. Szkółkę leśną znajdującą się w samym środku lasu. Podsumowaniem cudownej wyprawy było ognisko i swobodne zabawy. Miejsce godne polecenia!

Wychowawczynie klas:
Agnieszka Brylak, Aleksandra Kula, Katarzyna Mania, Grażyna Pilarska

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...