Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

polkolonie 2019 7Dobiegły końca zajęcia rekreacyjno-sportowe w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie, które trwały od 08.07.- 19.07.2019r. Uczęszczało na nie 71 dzieci z Gminy Wieruszów. Oprócz bogatego programu zajęć dla dzieci, każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie: pływanie łódką, kajakami, rowerkami po rzece Prośnie, wycieczki na oleśnicki basen oraz do Gospodarstwa Agroturystycznego w Chróścinie, seanse filmowe w kinie „Słońce”, pokaz strażacki, zapoznanie z pracą policjanta. W ramach programu zajęć odbyły się liczne turnieje gier zespołowych na „Orliku”, zajęcia plastyczne i rzeźbiarskie.
W imieniu dzieci pragniemy łożyć podziękowania wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i bezpiecznej realizacji zajęć: wychowawcom za zaangażowanie i nowatorskie pomysły, paniom ze szkolnej kuchni za pyszne obiady.

 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...