Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

rewal 2019 46W dniach 23.06 - 03.07.2019. 45 osobowa grupa dzieci i młodzieży z gminy Wieruszów wypoczywała na kolonii letniej w nadmorskim Rewalu, corocznie organizowanej przez naszą Szkołę. Przepiękna pogoda pozwoliła na plażowanie, morskie kąpiele pod czujnym okiem ratowników, zwiedziliśmy Kołobrzeg, Międzyzdroje, Świnoujście. Niezapomnianych wrażeń dostarczyła przejażdżka kolejką wąskotorową z Paprotna do Niechorza. Podczas pobytu koloniści zostali ochrzczeni na „wilków morskich”, podczas zajęć wykonywali prace plastyczne, zajęcia taneczne oraz rywalizowali na sportowo, wieczorami spędzając wspólnie czas podczas dyskotek i karaoke. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli w realizacji wyjazdu dla dzieci i czuwali nad jego bezpiecznym przebiegiem nauczycielom z naszej szkoły pani Halinie Biegańskiej oraz pani Anecie Hanas.

Rafał Prokop

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...