Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

pozegnanie kl 818 czerwca 2019 roku pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów. Była to klasa kończąca szkołę podstawową po reformie likwidującej gimnazja. W czerwcu 1999 roku żegnaliśmy ostatnią ósmą klasę i po 20 latach znów nasza szkoła jest ośmioletnia. Pani Dyrektor Agata Barańska wręczyła prestiżową nagrodę, którą przyznaje rada pedagogiczna, podejmując decyzję w tajnym głosowaniu. W tym roku Nagrodę Korczakowską otrzymała uczennica klasy VIIIa Nikola Gajewska. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali nagrody dla najlepszego sportowca i sportsmenki roku. Później prymusi ósmej klasy otrzymali nagrody książkowe, a ich rodzice listy gratulacyjne. Następnie wychowawczynie Pani Halina Biegańska i Pani Izabela Nawrocka oraz Pani Katarzyna Zalewska wręczyły świadectwa wszystkim absolwentom szkoły. Pięknym akcentem było pożegnanie starszych kolegów przez uczniów klas siódmych i walc zaprezentowany przez grupę taneczną z klas ósmych.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...