Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

iga

Aby wyświetlić film, kliknij na obrazek...

W dniu 2 kwietnia 2019r. Klub Poszukiwaczy Zaginionych Pasji przeprowadził wywiad z Igą Wojciechowską, byłą uczennicą naszej szkoły, której hobby to śpiewanie. Iga opowiedziała nam o swoich ciekawych doświadczeniach muzycznych, swoich inspiracjach i marzeniach oraz udziale w programie "The Voice Kids". Było to bardzo interesujące i wartościowe spotkanie, za które dziękujemy.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji z rozmowy, którą przeprowadziły: Otylia Rybak, Natalia Ajtner, Wiktoria Włodarczyk, Natasza Pawełka.

Pedagog szkolny M. Gasztych

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...