Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

wiatrakNa zakończenie roku uczniowie klasy Vc wybrali się na pieszą wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego "Pod wiatrakiem". Upał tego dnia był ogromny, toteż wielką frajdę sprawiły kąpiele w basenie. Każdy mógł spędzić czas tak, jak chciał. Gra w jengę, petankę (zwaną też grą w bule), mini golfa, piłkę nożną oraz balonowego badmingtona wypełniała czas. Najwięcej emocji było podczas "baloniady", w której wzięli udział prawie wszyscy. Lody, schłodzone arbuzy, truskawki, oranżada i woda sprawiły, że nie opadliśmy z sił. Za przygotowanie tych smakołyków i za pomoc w zorganizowaniu wycieczki serdecznie dziękujemy Rodzicom.

Uczniowie klasy Vc
z wychowawczynią

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...