Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

gala tworczsci tanecznej 5W miniony weekend w sobotę 1 czerwca grupa taneczna z naszej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka z Wieruszowa wzięła udział w Gali Twórczości Tanecznej Powiatu Wieruszowskiego, która odbyła się w hali sportowej w Dzietrzkowicach. Dla dziewczynek było to pierwsze wystąpienie w tym roku poza murami naszej szkoły stąd też stres również zdecydowanie większy. Mimo wszystko występ był znakomity! Dziewczynki podobnie jak reszta grup tanecznych wywalczyła I miejsce ponieważ jury nie potrafili wyłonić jedynego zwycięzcy! Uczestniczki wróciły z turnieju z satysfakcją, pucharem, statuetką, dyplomem oraz słodkim upominkiem.

K. Mania

 

 

gala tworczsci tanecznej 4            gala tworczsci tanecznej 3     gala tworczsci tanecznej 6

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...