Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

d mamy 1b 1Dzień Matki to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych świąt w roku, dlatego uczniowie klasy Ib wraz ze swoją wychowawczynią p. Beatą Łuczak postanowili uczcić ten dzień w sposób szczególny. Dnia 30 maja 2019r. zorganizowali klasową uroczystość, na którą zaprosili swoje Mamusie. Dzieci, wierszem i piosenką wyraziły wdzięczność Mamom za ich miłość, troskę, cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza. Dzieci wręczały mamom różyczki i składały życzenia, a także zaprosiły mamy do konkursu, który polegał na odgadnięciu przez nie swoich portretów. Było przy tym wiele radości, ale też łzy wzruszenia. Mamy natomiast upiekły wspaniałe, pyszne ciasta i zorganizowały poczęstunek dla swoich pociech. Panowała miła i serdeczna atmosfera. Przy kawce i herbatce dzieliliśmy się wrażeniami i spostrzeżeniami. Wspólne imprezy klasowe to nie tylko okazja do rozmów, to wspólne przeżywanie, integracja dzieci i rodziców, a także zabawa i relaks.

Beata Łuczak

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...