Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Uczniowie naszej szkoły wzięli niedawno udział w Gminnym Konkursie Plastyczno - Językowym „Kaligramy – słowa - obrazy” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie. Konkurs polegał na stworzeniu pracy plastycznej obrazującej znaczenie wybranego słowa w języku angielskim lub niemieckim. Wszystkie prace zostały wykonane przez uczniów bardzo pomysłowo, ciekawie i starannie. Spośród uczniów naszej szkoły nagrodzone zostały prace dwóch uczennic:
Martyna Szymańska - zajęła III miejsce w kategorii język angielski klasy IV-VI;
Zuzanna Gajda - zajęła III miejsce w kategorii język niemiecki klasy I-IV oraz wyróżnienie w kategorii język angielski klasy IV-VI.
Dnia 2.04.2019r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Wieruszowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Emilia Howis-Świegot

Artykuł na stronie organizatora konkursu

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...