Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

konkurs recytatorskiDnia 06 lutego 2019r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie wzięli udział w III Gminnym Konkursie Recytatorskim „Lubimy wiersze Tuwima”. Szkołę reprezentowali uczniowie z klasy I b przygotowywani do występu przed publicznością przez wychowawczynię p. Beatę Łuczak.
Antoni Glac zaprezentował swoje umiejętności recytatorskie w wierszu pt. „ Murzynek Bambo” , Maja Stachulec w wierszu pt. „Rzepka” oraz Lena Tajster w wierszu pt. „Lokomotywa”.
Wszystkie dzieci chętnie, z zaangażowaniem i wielką satysfakcją wzięły udział w konkursie oraz ciekawie zaprezentowały się przed komisją konkursową. Dzieci były dumne, że mogły reprezentować swoją szkołę i klasę.

 

Beata Łuczak

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...