Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Uprzejmie informuję, że w wyniku podjętych rozmów z rodzicami dotyczących przeniesienia obecnych dwóch klas VI do Szkoły Podstawowej Nr 3 w Wieruszowie, na dzień 1 kwietnia 2019 roku wnioski o przeniesienie uczniów złożyło 3 rodziców. 
W związku z powyższym informuję, że na posiedzeniu Komisji Oświaty, Kultury, Sportu Rady Miejskiej w Wieruszowie dnia 9 kwietnia 2019 roku o godzinie 13.00 odbędzie się losowanie obecnych dwóch klas VI Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie, które od 1 września 2019 roku rozpoczną naukę w Szkole Podstawowej Nr 3 w Wieruszowie.

Waldemar Urbaniak 
Naczelnik Wydziału

 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...