Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

nasze pasjeSkąd się biorą nasze zainteresowania? Jak pielęgnować swoje talenty? Czym można zająć się w wolnym czasie? Na te i inne pytania próbowali odpowiedzieć uczniowie klasy Vc podczas godziny wychowawczej poświęconej zainteresowaniom, pasjom, naszym hobby. Jedni lubią taniec, inni piłkę nożną. Ktoś woli rolki, a ktoś inny konie. Można w wolnym czasie nauczyć się robić z balonów zwierzątka, rośliny, przedmioty. Można grać na różnych instrumentach albo jeździć na deskorolce. Można chodzić na zbiórki harcerskie albo rysować. Ważne jest, żeby żyć z pasją, rozwijać swoje talenty. Jeśli coś zaczyna cię inspirować, może warto to sprawdzić? Rozwijanie pasji jest jak szlifowanie diamentów.  Nuda jest chorobą duszy, więc zrób coś, zamiast się nudzić!

Ewa Junke

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...