nasze pasjeSkąd się biorą nasze zainteresowania? Jak pielęgnować swoje talenty? Czym można zająć się w wolnym czasie? Na te i inne pytania próbowali odpowiedzieć uczniowie klasy Vc podczas godziny wychowawczej poświęconej zainteresowaniom, pasjom, naszym hobby. Jedni lubią taniec, inni piłkę nożną. Ktoś woli rolki, a ktoś inny konie. Można w wolnym czasie nauczyć się robić z balonów zwierzątka, rośliny, przedmioty. Można grać na różnych instrumentach albo jeździć na deskorolce. Można chodzić na zbiórki harcerskie albo rysować. Ważne jest, żeby żyć z pasją, rozwijać swoje talenty. Jeśli coś zaczyna cię inspirować, może warto to sprawdzić? Rozwijanie pasji jest jak szlifowanie diamentów.  Nuda jest chorobą duszy, więc zrób coś, zamiast się nudzić!

Ewa Junke