Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

czastary27 marca 2019 roku w Czastarach odbył się IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VI. W konkursie uczestniczyły szkoły podstawowe powiatu wieruszowskiego. Każda szkoła wytypowała po jednym przedstawicielu z klas czwartych, piątych i szóstych. Celem konkursu było poszerzanie świadomości językowej uczniów oraz wzbudzanie zainteresowania nauką języka angielskiego. Testy obejmowały zadania z zakresu znajomości słownictwa, wybranych zagadnień gramatycznych oraz umiejętności czytania ze zrozumieniem. Naszą szkołę reprezentowały uczennice:
Antonina Figiel z klasy IV
Oliwia Małolepsza z klasy V
Aleksandra Salamon z klasy VI
Aleksandrze Salamon udało się zdobyć I miejsce w kategorii klas szóstych.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wszystkim uczestnikom!

Emilia Howis-Świegot

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...