Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

przedszkoleRodzicu! Jeszcze nie wiesz, gdzie zapisać swoje dziecko do przedszkola? Zapraszamy do oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Wieruszowie, budynek szkolny w Cieszęcinie.
Przyjmujemy zapisy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Przedszkole zapewnia profesjonalną opiekę, kadrę, ciekawe bezpłatne zajęcia, świetlicę. Mamy kącik przyrodniczy (akwarium) i kulinarny, prowadzone są zajęcia z zakresu rytmiki, bajkoterapii, paluszkoterapii. Aby lepiej podnosić poziom nauczania, swoją pracę opieramy też na pedagogice Montessori czy sensoplastyce. Dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania plastyczne, muzyczne, taneczne i teatralne, jak również korzystać z ciepłych posiłków. Przedszkolaki biorą udział w konkursach, zdobywając nagrody i wyróżnienia oraz w projektach ogólnopolskich: "Dobrze jemy ze szkołą na widelcu", "Śniadanie daje moc".
Budynek dostosowany jest do małych dzieci, posiada plac zabaw, boisko, duże i kolorowe sale, jest tu blisko las, zabytkowy kościółek, wspaniałe walory przyrodnicze, cisza i spokój,a przede wszystkim bezpieczeństwo.
Zapisy trwają od 4 marca do 20 marca. Kartę zgłoszeniową można pobrać w budynku szkolnym w Cieszęcinie, w sekretariacie SP nr 1 w Wieruszowie oraz ze strony internetowej szkoły.
Zapraszamy też do przybycia i obejrzenia naszego przedszkola

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...