Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

lodowiskoZajęcia na lodowisku
Zajęcia odbywały się 3 razy w I i II tygodniu ferii, w poniedziałek, środę i piątek po 2 godziny lekcyjne, uczestniczyło 30 uczniów z klas I – VIII. Zajęcia podzielone były na dwa piony: dla klas I – IV zajęcia prowadziła pani Anna Augustyniak, a dla klas V–VIII - pan Adam Walacik. Uczniowie chętnie uczestniczyli w różnych zabawach i grach, ucząc się jazdy na łyżwach.

ferie2019Wycieczki do Wrocławia
Celem i założeniami programowymi wycieczek było doskonalenie umiejętności korzystania z różnych form wypoczynku i zabawy, pobyt w parku trampolin, zachowanie się w miejscach publicznych – szanowanie mienia publicznego, zagospodarowanie czasu wolnego uczniów, integracja grupy oraz współdziałanie w grupie w warunkach odmiennych niż szkoła, rola kina we współczesnym świecie.
Odbyły się 4 wycieczki do na parku trampolin oraz kina w I i II tygodniu ferii we wtorek i czwartek. Uczestniczyło w nich 176 uczniów z klas II – VIII. Wycieczki podzielone były na dwa piony: dla klas II – IV oraz V – VIII. Uczniowie korzystali z godzinnego skakania w parku trampolin oraz gościli w kinie Helios w centrum handlowym Magnolia. Uczniowie obejrzeli filmy „Mia biały lew”, „Lego przygoda”, „Alita”, „Jak wytresować smoka 3”, mogli również skorzystać z posiłku w McDonaldzie. Opiekę nad uczniami sprawowali pani Anna Augustyniak, pani Halina Biegańska, pani Jolanta Gierak, pani Aneta Hanas oraz pan Adam Walacik. Serdeczne podziękowania dla Gminy Wieruszów, która sfinansowała koszty wyjazdu.

Adam Walacik

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...