BEZPIECZNIE W SIECI 13"Bezpieczny Internet" – pod tym hasłem zorganizowano w klasach V – VIII cykl zajęć wychowawczych. Uczniowie mieli okazję wypowiedzieć się na temat korzystania z Internetu, korzyści i zagrożeń z tego wynikających. Zajęcia prowadziła nauczycielka informatyki, psycholog i pedagog szkolny we współpracy z wybranymi uczniami z Samorządu Uczniowskiego. Podsumowaniem "Tygodnia profilaktyki" był niesamowity spektakl pt. "Bezpieczny Internet" przygotowany przez koło teatralne pod opieką p. H. Biegańskiej dla uczniów starszych klas.
Bardzo dziękujemy wszystkim wychowawcom i uczniom za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie i realizację działań profilaktycznych w naszej szkole.