Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

zakładki do książki 1228 stycznia bieżącego roku rozstrzygnięty został Szkolny konkurs na najładniejszą zakładkę dla klas I – III. Jury konkursowe w składzie : pan Marian Szkopek, pani Halina Biegańska, pani Beata Łuczak oceniało kreatywność, zastosowanie materiałów oraz estetykę prac.
I miejsce w kategorii klas pierwszych zajęła Zofia Zalewska z klasy Ia.
I miejsce w kategorii klas drugich ax aexquo zajęli Patryk Mrowiński z klasy II c oraz Amelia Golus z klasy II c,
II miejsce zajęła Oliwia Jasińska z klasy IIb, a III miejsce Lena Kizys z klasy II c.
Wyróżnienia otrzymali Aleksandra Krzyżanowska z klasy II a, Weronika Migdał z klasy II b, Pola Makowska z klasy II c i Weronika Rybczak z klasy II c. Wszystkie prace można podziwiać na szkolnym korytarzu. Uczestnikom i laureatom gratulujemy.

Organizator: bibliotekarz J. Rejman

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...