Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

plakat sensoplastykaZ powodu choroby nauczyciela prowadzącego Sensoplastyka®, spotkanie organizacyjne odbędzie się 11 lutego o godzinie 17 w sali nr 62, a na nim zostanie ustalona data zajęć dla dzieci. Koszt wpisowego to jedynie 10 zł/os., za które zostaną zakupione wszystkie potrzebne materiały.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci w przedziale wiekowym od 5 – 14 lat.

  •  W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Jeżeli będą chętni, to jest możliwość wprowadzenia do naszej szkoły Sensoplastyka® w ramach dodatkowych zajęć.

Kilka słów o zajęciach:
Sensoplastyka®, to nie tylko wspaniała, „brudna” zabawa i mieszanie różnych substancji. To czas, w którym dziecko będzie miało możliwość poznać nowe formy wyrazu i działań artystycznych, czerpać satysfakcję z kreatywnego działania czy podejmowania własnych decyzji.
W załącznikach poniżej znajduje się więcej informacji

ulotka informacyjna

zasady pracy

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...