Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

dzien babci„Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie, z okazji Waszego święta składamy Wam najserdeczniejsze życzenia, dużo dobrego zdrowia, spokoju i radości, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, uśmiechu na twarzy, zadowolenia z siebie i z wychowanych dzieci oraz wnuków. Życzymy, aby każdego dnia omijały Was troski i choroby. Wiemy, że warto uczyć się od Was, jak żyć, jak zachować to, co najważniejsze – miłość, rodzinne ciepło i mądrość życiową. Dobrze, że jest taki dzień, jak 21 i 22 stycznia, kiedy możemy Wam to powiedzieć i wyrazić słowa wdzięczności za Waszą wrażliwość, opiekuńczość oraz poświęcenie. Niech w te wyjątkowe dni radują się Wasze serca. Długiego i pięknego życia w gronie kochającej rodziny i najbliższych.”
Takie to życzenia popłynęły w czasie uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowanej przez przedszkolaków przy SP nr 1 w Wieruszowie (budynek szkolny w Cieszęcinie). Przygotowaniom do tego wspaniałego dnia dzieci poświęciły sporo czasu, robiąc piękne prace plastyczno-techniczne i upominki dla swoich dziadków. Wkładały nie tylko swoje zaangażowanie, ale całe serce.
Kiedy wreszcie nadszedł dzień tej pięknej uroczystości, z wdzięcznością i miłością przeniosły swoich ukochanych dziadków oraz babcie w magiczny czas świąt Bożego Narodzenia. Następnie były wiersze, życzenia i niespodzianki. Mimo że za oknem aura zimowa i mroźna, to w tym dniu miłość wnuków stopiła największe lody. Łzy radości i dumy spływały po policzkach zadowolonych seniorów. A nagrodą dla przedszkolaków były gromkie brawa. Całuskom i przytulaskom nie było końca. Na zakończenie do życzeń przyłączyły się również wychowawczynie, które także otrzymały podziękowania za przygotowanie dzieci do uroczystości. Później wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Życzymy wszystkim seniorom radości nie tylko w tych dniach, ale i każdego dnia przez cały rok.

Nina Okoń - Wyder

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...