Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

sniezne nutkiIMG 20181217 100606 rsPod takim hasłem, 17 grudnia w budynku szkoły przy ulicy Bursztynowej, odbył się konkurs piosenki świątecznej i zimowej, skierowany dla uczniów klas I - III. Wokaliści swoimi występami wprowadzili wszystkich obecnych w świąteczny i magiczny nastrój. Komisja konkursowa oceniała nie tylko indywidualne walory głosowe uczestników, ale również znajomość tekstu oraz przygotowanie techniczne. Mile widziane były również akcenty świąteczne w stroju czy eksponowane podczas śpiewu rekwizyty.

Wyniki konkursu:
I miejsce – Pola Makowska – kl. IIc
II miejsce – Weronika Jagieła – kl. Ia
III miejsce – Kira Soliar – kl. IIIa
Wyróżnienia otrzymały:
Liwia Szkudlarek – kl. IIa
Małgorzata Kościarz – kl IIIa
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Organizatorzy:
Katarzyna Mania, Agnieszka Brylak, Aleksandra Kula

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...