Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

warsztaty piernika 13Uczniowie z klasy II b 26 listopada 2018 roku brali udział w warsztatach piernikowych zorganizowanych przez Panią Kasię w Chacie Walichnowskiej. Dzieci z wielką radością uczestniczyły w procesie powstawania pierników.
Odpowiednio przygotowani przystąpili do wałkowania ciasta, następnie odciskali przy pomocy foremek świątecznych wzory. Wiele radości wzbudzało lukrowanie i ozdabianie upieczonych pierniczków, używali do tego jadalnych koralików, kolorowych posypek. Do szkoły wróciliśmy w dobrych humorach i z torebkami pierników. Bardzo dziękujemy Pani Kasi za ciekawe i pouczające zajęcia kulinarne.

Wychowawca

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...