Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

kampania czytelnicza16 października 2018r. nastąpiło podsumowanie akcji czytelniczej, która trwała 21 dni i motywowała ucznia do codziennego czytania. W nagrodę za wytrwałość uczniowie klas I – III, którzy oddali „książeczki pełne naklejek”, brali udział w losowaniu książki pt. „Gang Słodziaków” oraz jednego z sześciu Słodziaków. Co najważniejsze, uczniowie byli wspierani i motywowani nie tylko przez bibliotekarza, ale także swoich wychowawców, za co serdecznie dziękuję. Zwycięzcom gratulujemy!

Bibliotekarz.

Lista zwycięzców: Słodziak, książka
I a – Zofia Zalewska, Hania Gruca,
I b – Michalina Głowacz, Mateusz Golański,
II a - Filip Domański, Aleksandra Krzyżanowska,
II b – Patkowska Maja, Wiktor Juszczak,
II c – Patryk Mrowiński, Marlena Dróżdż,
III a – Kaja Owczarek, Oliwia Schwarz.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...