Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

czytelnicyDnia 9 października 2018r. uczniowie klasy I b odwiedzili po raz pierwszy szkolną bibliotekę. Poznali zawartość szaf bibliotecznych, obejrzeli nasze biblioteczne archiwum, dowiedzieli się, ile książek ma nasza biblioteka w swoich zbiorach. Mieli również do wykonania trudne zadanie, tworzyli wspólnie ze swoją wychowawczynią p. Beatą ŁuczakKodeks książki - 10 próśb książki do czytelników. W nagrodę za bardzo dobrze wykonane zadanie, otrzymali plakietki „Jestem czytelnikiem”. Złożyli także przysięgę czytelnika. Mam nadzieję, że nasza szkolna biblioteka okazała się miejscem ciekawym dla naszych nowych czytelników i że będą nas często odwiedzali.

Bibliotekarz

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...