Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

dzien nauczycielaCiepły, słoneczny dzień jesienny, 12 października 2018r. W naszej szkole był to dzień pracy opiekuńczo-wychowawczej. W sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia, na której obecni byli uczniowie i nauczyciele szkoły na czele z panią dyrektor oraz przedstawicielem Rady Rodziców. Za trud wychowawczy i zaangażowanie wyróżnieni nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali podziękowania i nagrody, a Samorząd Uczniowski uhonorował wybranych nauczycieli tradycyjnymi już Nauczycielskimi Oscarami i wręczył dowcipne nagrody. W tym roku zauważono między innymi debiutantów rozpoczynających pracę w naszej szkole.

Część artystyczną przygotowały klasy IVa i IVd pod opieką wychowawczyń - pani Violetty Żurek oraz pani Justyny Stawskiej-Rak. Zabawnie wyglądali uczniowie, którzy byli dubbingowani przez nagrane wcześniej głosy pracowników szkoły. Młodsi uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny, na który złożyły się scenki teatralne, recytacje wierszy, tańce i śpiewy. Wystąpił też chór szkolny przygotowany przez pracującą we wrześniu panią Henrykę Mikołajczyk, a poprowadzony przez panią Izabelę Nawrocką.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...