Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

glosne czytanieDnia 29 września obchodziliśmy Dzień Głośnego Czytania. W naszej szkole zorganizowany został 27 i 28 września w klasach I - III najpierw w głównej siedzibie budynku, a potem w budynku przy ulicy Fabrycznej 6. Uczniowie mieli okazję poznać jedną z przygód szóstki przyjaciół – Słodziaków. Uczestniczyli w zajęciach aktywnie, wyjaśniając sens związków frazeologicznych oraz wymyślając dalszy ciąg przygód Jeża Jerzyka. Mam nadzieję, że zachęceni zostali do udziału w akcji "Czytaj codziennie", której patronem jest sieć sklepów Biedronka. Finał akcji będzie miał miejsce 12 października – kiedy to zbierzemy wszystkie książeczki z naklejkami. 15 października odbędzie się losowanie nagród dla wytrwałych – jednej z sześciu maskotek i książeczek.

Bibliotekarz

 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...