Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

dziecieca akademiaZ przyjemnością informujemy, że Wieruszowski Dom Kultury realizuje projekt współfinansowany przez Łódzki Dom Kultury.
"Dziecięca Akademia Sztuk Pięknych" to przeniesienie idei instytucji artystycznych w skalibrowanej formie na grunt małego miasteczka. Dziecięca Akademia realizowana będzie w 5 obszarach: rzeźba, tkactwo, malarstwo, grafika, ceramika. Projekt współtworzyć będą : Szkoła Podstawowa nr 1 , Publiczne Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Wieruszowie, Warsztaty Terapii Zajęciowej . Przedszkolaki stworzą wielką, wieruszowską księgę frotażu, uczniowie zmierzą się z tkactwem, malarstwem i rzeźba. Dzieci uczestniczące na WTZ stworzą ceramiczne wyroby. Finałem warsztatów będzie „I Dziecięcy Wernisaż Sztuki Różnej” Warsztaty odbędą się w placówkach instytucji partnerskich.
Działamy w ramach projektu ". Współorganizacja projektów kulturalnych z samorządowymi instytucjami kultury z województwa łódzkiego w 2018 r."

WDK

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...