Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

ewakuacjaW czwartek 20 września 2018r. odbyła się w naszej szkole próbna ewakuacja na wypadek pożaru. Przeprowadzili ją , jak co roku, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej.
Celem próbnej ewakuacji jest przygotowanie do prawidłowej, samodzielnej ewakuacji, prowadzonej przed przybyciem straży pożarnej. Po ogłoszeniu alarmu za wyprowadzenie uczniów odpowiadają nauczyciele, którzy prowadzili w tym czasie lekcje. Po opuszczeniu budynku szkolnego cała społeczność udała się w wyznaczone miejsce na boisku trawiastym. Akcja przebiegła w spokoju, sprawnie, bez niepotrzebnej paniki. Uczestnicy stosowali się do poleceń opiekunów.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...