konkursy pol1Wyniki ogólnopolskich konkursów z języka polskiego dotarły niedawno i okazało się, że zaangażowanie naszych uczniów i ich opiekunek przyniosło piękne efekty, tym bardziej, iż mają one wymiar ogólnokrajowy. Kilkoro naszych uczniów znalazło się w gronie laureatów.
Na apelu podsumowującym wyniki II półrocza pani wicedyrektor Renata Ziętara wręczyła nagrody i dyplomy od organizatora za:
- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Leon z ortografii dla Oliwii Małolepszej z klasy IV e uczennicy Aldony Dymacz – Wróbel,
- IV miejsca w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym dla Zofii Włochyńskiej z klasy V d uczennicy Aldony Dymacz – Wróbel,
- V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z języka polskiego Galileo dla Justyny Dymały z klasy IV d uczennicy Renaty Tobis.
Ponadto dyplom laureata otrzymały: Maria Werbicka, Dobrosława Burzała, Patrycja Świtoń, Paulina Pelczarska, Zofia Pilarska, Zofia Włochyńska, Oliwia Małolepsza.
Natomiast dyplom wyróżnienia dostali: Patrycja Świtoń, Paulina Pelczarska, Oliwia Małolepsza, Agnieszka Baberowska, Zofia Żurek, Marcel Śpik, Natalia Kawula, Dobrosława Burzała, Wiktoria Tecław, Adam Skubich.

Opiekunki konkursów:
Aldona Dymacz-Wróbel