Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

akademia koniec roku 2018Uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018 odbyła się 21 czerwca dla klas I-III o godz. 9.00 , a dla klas IV-VII o godz. 11.00. Na akademię przybyli zaproszeni goście: pan Adam Śpigiel - przewodniczący Rady Rodziców oraz ksiądz prałat Henryk Orszulak - proboszcz parafii Św. Stanisława. Wręczono trzy prestiżowe nagrody dla najlepszych uczniów. Nagrodę Korczakowską przyznawaną przez Radę Pedagogiczną otrzymała uczennica klasy VIc Agnieszka Baberowska. Nagroda Dyrektora Szkoły za naukę i działalność na rzecz szkoły została wręczona uczennicy klasy VIc Idze Wojciechowskiej. Za najwyższą średnią ocen w szkole Nagrodę Burmistrza odebrała uczennica klasy Va Dobrosława Burzała.

Część artystyczną przygotowały klasy Vc i Vd pod opieką pani Patrycji Ludwiczak i pani Anety Hanas oraz chór szkolny z panią Izabelą Nawrocką w roli dyrygenta i koło taneczne pani Żanety Lis. Piękną dekorację wykonała pani Halina Biegańska. Występujący uczniowie w dowcipnej formie przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa w czasie wakacyjnego wypoczynku nad wodą, na spacerach, podczas kąpieli słonecznych czy na rowerze. Solistki z chóru przypomniały zapomniane piosenki o lecie, które już na nas czeka oraz uczuciach, które mogą zrodzić się podczas wakacji.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...