Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

gratulacje20 czerwca w sali gimnastycznej odbył się apel podsumowujący pracę uczniów w mijającym roku szkolnym. Pani wicedyrektor przedstawiła wyniki klasyfikacji, wyróżniła klasy o najwyższej średniej ocen. Cała szkoła uzyskała w tym roku średnią ocen 4.22. Wręczone zostały dyplomy uznania i nagrody książkowe dla laureatów konkursów przedmiotowych z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki i przyrody. Również uczniowie biorący przez cały rok szkolny  udział w wielu zawodach sportowych otrzymali pamiątkowe dyplomy. Opiekunka samorządu przygotowała podziękowania dla chorążych i asystentek pocztu sztandarowego szkoły. Wylosowany został zwycięski kupon z "Jedyneczki" za poprawne rozwiązanie krzyżówki i zadania konkursowego.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...