Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

noc w szkole 2018IMG 4042 rsPo raz drugi uczniowie klas IV-VII mieli okazję spędzić noc w szkole. Chętnych nie brakowało.To niecodzienne wydarzenie rozpoczęto 8 czerwca o godz. 20.00 i zakończono następnego dnia w godzinach porannych. 150 noclegowiczów wzięło udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez opiekunów: panią dyrektor Agatę Barańską, panią Halinę Biegańską, panią Aleksandrę Kulę, panią Grażynę Pilarską, panią Barbarę Domańską, panią Joannę Kawulę i pana Adama Walacika. Uczniowie rozegrali nocny turniej piłki nożnej, uczestniczyli w treningu karate przygotowanym przez pana Piotra Makowskiego i Wojciecha Pisulę, toczyli rozgrywki o „Mistrza gier planszowych”, szukali „skarbu” oraz bawili się w tzw. „podchody” na terenie placu szkoły. Oprócz tego, oglądali seans filmowy w kinie „Słońce” i w sali gimnastycznej, obserwowali gwiazdy pod kierunkiem pana Kazimierza Błaszczaka, a dla łasuchów były dostępne świeżo przygotowane tosty, gofry, kiełbaski z grilla, popcorn i wata cukrowa. Noc w szkole była ciekawym doświadczeniem dla wszystkich uczestników oraz lekcją współpracy w grupie, integracji, wzajemnej tolerancji i szacunku. Dziękujemy wszystkim osobom, które czynnie zaangażowały się w przygotowanie NOCY W SZKOLE.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...