Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

g opawskie

          logo projektu

23 maja 2018 r. uczniowie – przyrodnicy z naszej szkoły wraz z uczniami Szkoły Podstawowej w Pieczyskach, biorący udział w projekcie pt.: „Rozwój kompetencji uczniów poprzez zwiększenie jakości oferty edukacyjnej szkół w Gminie Wieruszów”, byli na wycieczce autokarowej w Interaktywnym Parku Rozrywki Rosenau - Zaginione Miasto.
Uczestnicy poznali nie tylko bogatą historię tego miejsca, ale także w sposób aktywny spędzali czas na lekcji fizyki i optyki w Parku Żywiołów, lekcji historii w Strasznej Sztolni Złota, Jaskini Wilka i Niedźwiedzia czy na wykopaliskach archeologicznych. Edukacyjna zabawa z płynącą wodą odbyła się w Ogrodzie Wodnym. Było Kino Emocji 7D, Gigantyczny Zamek Rosenau z czterema pokojami zabaw, trampoliny i wesoła Ciuchcia. Jednak największą atrakcją okazała się ogromna karuzela łańcuchowa, na której nasi uczniowie mogli wirować do woli.
Po smacznym obiedzie, zakupie cennych pamiątek z nowo poznanego Rosenau, bogatsi o nowe doświadczenia, wróciliśmy do Wieruszowa.

Marzena Szymanek
Elżbieta Wojtysiak

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...