Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

złoty stok4 czerwca 2018r. klasa IIa wraz z nauczycielkami i rodzicami wybrała się na wycieczkę do Złotego Stoku, aby zwiedzić kopalnię złota. Miejsce to zresztą jest równie wyjątkowe, jak kruszec ongiś tu wydobywany. Była to doskonała zabawa, w czasie której poznaliśmy tajemnice starej kopalni złota Na śmiałków czekał: alchemik, podziemna zjeżdżalnia, najwyższy w Polsce podziemny wodospad (8 metrów!), a także pomarańczowy podziemny tramwaj. Spływ łodzią dostarczył nam niezapomnianych wrażeń.
Dzięki wycieczce staliśmy się uczestnikami "gorączki złota", które własnoręcznie wypłukiwaliśmy. Emocje przy jego poszukiwaniu są niesamowite. No i jaka fajna pamiątka do zabrania ze sobą!


 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...