Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

zielona 2018 17W dniach 21-25 maja 2018 roku 50-cio osobowa grupa uczniów wraz z opiekunami ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie wybrali się na Zieloną Szkołę do położonego w województwie Lubuskim Gościmia. W ciągu tych dni mieli możliwość odwiedzić Gorzów, rogaliński rezerwat najstarszych dębów w Europie oraz całodzienny pobyt w parku rozrywki i wypoczynku Tropical Islands pod Berlinem.

 Na największym w Europie parku wodnym korzystali z części zewnętrznej basenu, części Amazońskiej dżungli, w której mogli podziwiać ponad 12 tysięcy gatunków roślin oraz zwierzęta takie jak flamingi, żółwie czy azjatyckie ryby. Korzystali również ze zjeżdżalni, która osiągała prędkość około 70 kilometrów na godzinę. Przy świetnej pogodzie nie mogło zabraknąć kąpieli, pływania na kajakach i rowerkach wodnych na jeziorze przy ośrodku gier i zabaw oraz karaoke i dyskoteki. Zapraszamy za rok.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...