Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

najlepszy czytelnik 2108 15 20180604 1207780427Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Wieruszowie zorganizowała podsumowanie kolejnej edycji konkursu CZYTELNIK ROKU, w którym promowani są najaktywniejsi czytelnicy. Z tej okazji 29 maja 2018 r. w czytelni biblioteki odbyło się wręczenie nagród. Z naszej szkoły miano Najlepszego Czytelnika otrzymali : Milena Żłobińska kl. III c, Oliwia Tomczyk kl. III g i Julia Jaroch kl. VI c. W spotkaniu uczestniczyli również uczniowie z kl. IV c pod opieką pani Joanny Kawuli. Gościem tegorocznego konkursu była autorka książek dla dzieci i młodzieży Justyna Bednarek. Pisarka opowiadała o swoich książkach, czytała wybrane fragmenty oraz wspólnie z dziećmi tworzyła przepis na „ dobrą książkę”.

 

 

Oprócz tego, przywiozła ze sobą i zaprezentowała figurki pięciu sprytnych kun- zwierzątek, które znalazły się na kartach jednej z książek autorki. Podczas spotkania dzieci chętnie odpowiadały na zadawane pytania i aktywnie uczestniczyły w formie warsztatowej. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zachęcamy do czytania oraz poszerzania grona Najlepszych Czytelników.

 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...