Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

dzien sportuTradycyjnie w Dzień Dziecka w szkole odbywają się zajęcia rekreacyjno - sportowe. 1 czerwca 2018 roku Dzień Sportu rozpoczął się od wciągnięcia flagi narodowej na maszt i odczytania Apelu Olimpijskiego. Po otwarciu uroczystości przez panią dyrektor zaczęła się zabawa. Najpierw był wielobój sprawnościowy, a w nim: skok w dal z miejsca, rzuty do kosza, strzały do małej bramki, odbicia lotką do kometki do celu, skoki na skakance, skoki w worku slalomem, rzuty do celu oraz slalom z rakietką do tenisa stołowego.

Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji i bezpieczeństwem zawodników czuwali nauczyciele wychowania fizycznego oraz wychowawcy i nauczyciele wyznaczeni do komisji. Kolejna konkurencja to sztafeta mieszana 4x120m. Po zakończonych zawodach i podliczeniu punktów wręczono nagrody i dyplomy dla indywidualnych i zespołowych zwycięzców. Pogoda była przepiękna, wręcz upalna, więc wszystkim dopisywał dobry humor. Uczniowie uczyli się w tym dniu aktywnego spędzania wolnego czasu i przestrzegania zasad zdrowej rywalizacji sportowej.

 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...