Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

kozy650 lecie wieruszow                         wieruszow

Pod takim tytułem odbyła się w Urzędzie Miasta Wieruszów pokonkursowa wystawa prac plastycznych. Autorami prac są uczniowie klas I – VII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie. Konkurs przeprowadzony został z okazji 650 – lecia powstania Wieruszowa, a jego temat nawiązuje do widniejącej w herbie miasta czarnej kozy. Na wystawie możemy zobaczyć ciekawe techniki plastyczne. Obok malarstwa na szkle, desce, papierze i tkaninie jest rysunek, haft, zabawkarstwo, ceramika, metaloplastyka, collage a także prace wykonane techniką mieszaną. Duże wrażenie robią rzeźby wykonane z tektury i drewna.

Wszystkim autorom prac bardzo serdecznie gratulujemy zdolności i dziękujemy za zaangażowanie. Ogłoszenie wyników i oczywiście rozdanie nagród odbyło się podczas uroczystego spektaklu z okazji jubileuszu miasta w piątek 11 maja 2018 roku w Wieruszowskim Domu Kultury.
Wystawę możemy oglądać na I piętrze Urzędu Miasta do 25 maja 2018r.
Serdecznie zapraszamy.

Halina Biegańska

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...