Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Julka od 2 lat walczy z chorobą nowotworową. Kończy chemioterapię. Czeka ją długotrwała i  kosztowna rehabilitacja. Nauczyciele i koledzy Julki ze szkoły proszą o wsparcie finansowe.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

DZIĘKUJEMY

kozy650 lecie wieruszow                         wieruszow

Pod takim tytułem odbyła się w Urzędzie Miasta Wieruszów pokonkursowa wystawa prac plastycznych. Autorami prac są uczniowie klas I – VII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie. Konkurs przeprowadzony został z okazji 650 – lecia powstania Wieruszowa, a jego temat nawiązuje do widniejącej w herbie miasta czarnej kozy. Na wystawie możemy zobaczyć ciekawe techniki plastyczne. Obok malarstwa na szkle, desce, papierze i tkaninie jest rysunek, haft, zabawkarstwo, ceramika, metaloplastyka, collage a także prace wykonane techniką mieszaną. Duże wrażenie robią rzeźby wykonane z tektury i drewna.

Wszystkim autorom prac bardzo serdecznie gratulujemy zdolności i dziękujemy za zaangażowanie. Ogłoszenie wyników i oczywiście rozdanie nagród odbyło się podczas uroczystego spektaklu z okazji jubileuszu miasta w piątek 11 maja 2018 roku w Wieruszowskim Domu Kultury.
Wystawę możemy oglądać na I piętrze Urzędu Miasta do 25 maja 2018r.
Serdecznie zapraszamy.

Halina Biegańska

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...