Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

taniec 3fborowa 2 rsNatasza Musialska jest uczennicą klasy III f naszej szkoły. Od roku 2016 rozwija swoją pasję, jaką jest taniec towarzyski, w klubie Bolero pod okiem trenera Pawła Wielgosza. Tanecznym partnerem Nataszy jest Szymon Siwek, z którym tworzy uroczą parę. Oboje prezentują nienaganną postawę ciała, poruszają się z wielką gracją i lekkością. Do tego są bardzo pogodni, uśmiechnięci i zmotywowani do ciężkiej pracy. Dzięki wytrwałości, kilkugodzinnym treningom osiągają niebywałe sukcesy – pierwsze miejsca w ogólnopolskich turniejach tanecznych!

 

Dwa razy w tygodniu trening, raz w miesiącu warsztaty taneczne, w czasie wakacji kilkunastodniowe obozy taneczne – ogromny wysiłek fizyczny nie tylko dla Nataszy i Szymona, ale także poważne zobowiązanie dla ich rodziców. W chwili obecnej para tancerzy walczy o wyjście z klasy H do klasy G. O strój i fryzurę Nataszy dba mama, kierując się ściśle wytycznymi Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Koleżanki i koledzy z klasy III f są dumni z Nataszy, która doskonale radzi sobie nie tylko z nauką, ale udowadnia każdego dnia, że marzenia można spełniać. Wystarczy chcieć. Życzymy Nataszy sukcesów oraz trzymamy kciuki za kolejne turnieje!

Wychowawca kl. III f
J. Stawska-Rak wraz z Uczniami

 

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...