Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

spotkanie-ze-strazakiem 119 kwietnia klasę IV d na godzinie wychowawczej odwiedził strażak, pan Jarosław Światłowski - tata Weroniki, uczennicy klasy IV d. Pan Światłowski przyszedł do nas w kompletnym stroju strażackim oraz przyniósł ze sobą podstawowy sprzęt strażacki. Uczniowie mogli przymierzyć zarówno strój strażaka, jak i obejrzeć z bliska cały podstawowy ekwipunek. Dowiedzieliśmy się, jak wygląda praca strażaka, do jakich zdarzeń wzywamy straż pożarną oraz przypomnieliśmy sobie telefony alarmowe. Uczniowie byli bardzo zadowoleni ze spotkania.

Emilia Howis-Świegot

 

spotkanie-ze-strazakiem 2

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...